Hakkımızda

Transfer Burda, güvenli, konforlu seyahat ilkeleriyle Eskişehir’den Türkiye’nin dört bir yanına transfer hizmetleri sağlamaktadır. Shuttle ve VIP transfer araçlarımız, deneyimli sürücülerimizle 7 gün 24 saat şehir içi ve şehirler arası yollarda güvenle seyretmektedir.Eskişehir transfer araç noktası olarak geniş araç parkımızla her türlü transfer için uygun ortamı sağlayabilmekteyiz. Protokol taşımacılığından, sanatçı taşımacılığı, havaalanı karşılama gibi hizmetlerimizle tüm VIP transfer hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmekte, düğün, nişan, gezi, fuar gibi faaliyetler için temiz, bakımlı shuttlelarımızla hizmet vermekteyiz.

Eskişehir vip transfer markası olarak profesyonelliğimizi ekonomik fiyatlarla taçlandırmakta, kalitemize herkesin ulaşabilmesini sağlamaktayız. Misafir karşılama ve seyahat süresinde profesyonel ilişkilerimizi korumakta, araçlarımızdan mutlu ayrılmanız için çabalamaktayız.

Şehir içi ve şehirler arası yollarda deneyim sahibi olan sürücülerimiz, tüm transfer işlerinizi hızlı, kolay ve ekonomik şekilde çözer. Turizm taşımacılığından lüks taşımacılık işlerine kadar her türlü araç ihtiyacınızda Transfer Burda’ya güvenebilirsiniz.

Dots Dots

Konforlu SeyahatGüvenli Transfer

Gideceğiniz Yeri Seçin

Gideceğiniz Yeri Seçin

Ödeme Kısmını Tamamlayın

Ödeme Kısmını Tamamlayın

Rezervasyonu Tamamlayın

Rezervasyonu Tamamlayın

Transfer Burda
Hemen Fiyat Al, Rezervasyon Oluştur!

Hemen Fiyat Al, Rezervasyon Oluştur!

Kalkış ve varış noktalarını seç, tarihi belirle anında fiyat teklifi al ve geç olmadan rezervasyonunu kolayca oluşturarak Transfer Burda ile güvenli seyahat deneyiminin keyfine bak.

Fiyat Al, Rezervasyon Oluştur.