Merak Edilenler

Sık Sorulan Sorular

Shuttle transferler araçların farklı müşterilerce paylaşıldığı bir hizmet tipidir. Araç paylaşımı sayesinde kişi başı çok ekonomik fiyatlar sunulmaktadır.  Bu yüzden shuttle transferler aynı zamanda paylaşımlı transfer yada ekonomik transfer olarak da tanımlanmaktadır. Belli bir operasyonel planlama ile uçuş saatlerinize en uygun alınış saatleri önerilmektedir. Shuttle servislerimiz kesin deparlı olduğundan planlanan araçlarda tek bir misafir olsa bile transfer gerçekleştirilir. Shuttle transferlerde araçlar farklı misafirlerimiz tarafından paylaşılmakta ve karşılığında ekonomik bir ücret talep edilmektedir. Transfer araçlarımız tüm misafirlerimizi gidecekleri destinasyon dahilinde konaklama birimlerine ( ev, otel, pansiyon...vs ) veya belirtecekleri bir noktaya kadar götürmektedirler. Destinasyon sınırları içerisinde bu hizmet için ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Transferlerimizde kullanılan tüm araçlar klimalı ve konforlu olup ilgili kurumların belirlediği tüm ulusal ve uluslararası standartlara sahip bulunmaktadır. Shuttle transferler paylaşımlı olduğu için, araç içerisinde bulunan diğer yolcuların erişim noktalarına göre güzergah üzerinde belli bir sıra içerisinde duraklamalar mevcuttur. Duraklama sayısı araç içerisinde bulunan yolcu sayısına göre değişiklikler gösterebilir.Operasyon ekibimiz transferleri mümkün olan en efektif şekilde planlamaktadırlar.

Bu hizmetimizde Özel transfer hizmetinde belirtilen hususlar geçerli olup transferler lüx araçlar ile icra edilmektedir. Araçlarda deri koltuk, lüx döşeme, multimedia imkanları bulunmakta olup üst düzey konfor temin edilmektedir.

Paylaşımlı Transfer Servisi Hareket Saatleri Aşağıdaki Gibidir . 

Eskişehir Hasan Polatkan Migros Önü  00.01

Çifteler Kaplan Parkı Önü 00.50

Emirdağ Ptt Önü 01.30

Afyonkarahisar Kolaylı Dinlenme Tesisleri 02.45

*Dönemsel olarak hareket yer ve saat değişiklikleri gerçekleşebilir , transfer burda ekibi gerekli bilgilendirmeleri tarafınıza iletecektir. 

Paylaşımlı transfer dönüş gününden  1 gün öncesinde operasyon ekibimiz sizlere ortalama alınış saatlerini bildirecektir.

Bu zaman zarfında sizler satın alırken belirtmiş olduğunuz otel lobisinde içeceğinizi içerken yaklaşmakta olan transfer aracı ile alakalı araç yetkilimiz iletişim sağlayacaktır. 

Toplam 1 sayfa icerik arasından, 1. sayfa gösteriliyor.

Dots Dots

Konforlu SeyahatGüvenli Transfer

Gideceğiniz Yeri Seçin

Gideceğiniz Yeri Seçin

Ödeme Kısmını Tamamlayın

Ödeme Kısmını Tamamlayın

Rezervasyonu Tamamlayın

Rezervasyonu Tamamlayın

Transfer Burda
Hemen Fiyat Al, Rezervasyon Oluştur!

Hemen Fiyat Al, Rezervasyon Oluştur!

Kalkış ve varış noktalarını seç, tarihi belirle anında fiyat teklifi al ve geç olmadan rezervasyonunu kolayca oluşturarak Transfer Burda ile güvenli seyahat deneyiminin keyfine bak.

Fiyat Al, Rezervasyon Oluştur.